Subliminal MP3

Subliminal (telkin), zihnimizde düşüncelerle kurgulanmakta olan ya da sözel olarak söylenen, olumlu ya da olumsuz polariteler bütünüdür. Sürekli olumlu düşünmeye ve olumlu sözler söylemeye gayret etsek de, ne yazık ki birçok olumsuz düşünce ve söylemlerimiz de vardır. Zihinde telkin iki türdür. İlki pozitif, ikincisi ise negatiftir. Beyin ne yazık ki negatifleri daha kolay almakta ve işlemektedir. Pozitif telkinleri ise beynimiz nazlana nazlana alır. Böyle olmasının nedeni genellikle çocukluğumuzdan beri yetiştiriliş şeklimizdir.

Subliminal telkin yöntemi;  bilinci devre dışı bırakarak direk bilinçaltına mesaj gönderme yöntemidir.  Mesajlar bilince değil de neden bilinçaltına gönderilir;   birine sigara içme çok zararlı denildiğinde o kişi daha çok sigara içer, yalan söyleme denildiğinde daha çok yalan söyler, kilo vermelisin denildin de daha çok kilo alır vb. işte burada itiraz eden bilinçtir. Bilinç, kritik yapar,  reddeder,  itiraz eder. İtiraz etmesinin sebebi kişinin bilinçaltı düzeyde oluşturduğu duygu düşünce ve genel inanışlarıdır.  Sigarayı bırakırsam bomboş kalırım,  kilo veremem çünkü metabolizmam yavaş yada kilo verirsem güçsüz düşerim,  dersler beni aşacak kadar zor ve sıkıcı, dünya sıkıcı vb. gibi. Bilinçaltımız farkında olmadığımız bu duygu düşünce ve genel inanışlarımızın toplamıdır. Ve bu farkında olmadığımız duygu düşünce ve genel inanışlar tutum davranış ve duygularımızın asıl kaynağıdır.  Bir davranış veya duyguyu değiştirmek için öncelikle sürekli deneyimlenerek ve tekrarlanarak oluşmuş bilinçaltındaki bu unsurları etkilemek gerekir.  Bütün psikologlar danışanlarına yardımcı olurken hipnoz, tekrar vb çeşitli tekniklerle aslında bilinci değil bilinçaltını değiştirmeye çalışırlar.  Subliminal telkin yöntemi ile telkinler müziğin arkasına gizlenmiştir.

Sorunlarınıza ilişkin telkinli müzikleri dinlemek için özel bir zaman ayırmanıza gerek yok,  bu mp3 leri bilgisayarda vakit geçirirken,  evinizde günlük işleri yaparken veya işyerinizde çalışırken,  hatta ders çalışırken veya tv izlerken dinleyebilirsiniz.   --    Çünkü bu müzikleri dinlerken dikkatinizi müziğe odaklamanız gerekmez örneğin tv veya pc de vakit geçirirken, hatta uyurken müziği fonda dinler gibi rahatsız etmeyecek fakat duyulabilecek şekilde sesinin açılarak dinlenmesi yeterlidir. Telkinlerin etki etme süresi kişiden kişiye değişiklik gösterir. Bazı insanlar dinlemeye başladığı andan itibaren değişimi hisseder,  bazıları ise günler sonra etkisini hissetmeye başlar.

Bilinçaltı Cd lerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Subliminal Mp3 tıklayabilirsiniz .

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :subliminal mp3 indir - subliminal telkin - subliminal mp3 program - subliminal reklamlar - subliminal mesaj örnekleri - subliminal mp3 dinle - subliminal mp3 nasıl yapılır - subliminal mp3 programı -

Yorumlar