Subliminal Mesaj Örnekleri

1950 li yıllarda Amerika da James Vicary adlı reklamcı, sinema salonlarında bu subliminal mesaj yöntemini denemiş ve patlamış mısır ve kola satışlarında %20  lik bir artış sağladığı görmüştür. Yaptığı deney, film izlerken saliselik zaman dilimleri içerisinde akan görüntülerde  patlamış mısır ye, kola iç gibi mesajları izlettirmekten ibarettir. Kişiler bu görüntüleri hatırlamazlar ama bilinçaltına yapılan bu direktif ile film aralarında denilen mesajı yerine getirirler.  Bu reklam türü artık yasaklamıştır ama insan zekası bu mesaj yöntemini yararlı bir yönde kullanmayı da akıl etmiştir. Madem bilinçaltına bu veya benzer yöntemlerle bilinçli bir algı yüklemesi yapılabilmektedir.  O zaman kişinin ihtiyacı olduğu yönde bilinçli bir algı yüklemesiyle belki de en zayıf hissettiği noktalarda yardımcı olunabilecektir. Stres yönetimi,  sigarayı bırakma, kendine güven eksikliği gibi daha onlarca farklı konularda artık bu subliminal mucizeden yararlanılmaktadır. Siz rahatlatıcı müzik parçalarını dinlerken bilinçaltınızsa kendisine verilen mesajları hiç aksatmadan kayda alıyor ve uygulamaya başlıyor. Unutmayın bilinçaltı hiçbir mesajı veya emri savsaklamaz veya unutmaz. İhtiyacı olduğunda tereddütsüz uygular. İşte bu da bilinçaltı eğitiminin en temel noktasıdır.

Alfa frekans(BFT) teknolojide, arka plan müzik olarak genellikle binoral frekans vuruşlar kullanılır. Subliminal Mp3 telkini dinlerken rahatlamanız ve bu şekilde telkinleri daha da alıcı hale gelmeniz sağlanır. Bizim her iki kulağımızdan ayrı ayrı frekansta sesler gelir. Bu iki kulağımızdan gelen seslerin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Alfa frekans bilinçaltı(şuuraltı) mesajlar için kullanılan en uygun frekans olma özelliği taşımaktadır. Her iki kulağımızdan farklı frekansta sesler geldiği için mutlaka kulaklıkla kullanılması gerekmektedir. Subliminal Mp3 telkini meditatif bir halde iken dinlemeniz daha iyi olacaktır.

Telkinler gün içinde rahatlıkla birden fazla dinlenebilir. Şöyleki, bir saatlik spor ile on beş dakikalık bir spor nasıl aynı etkiyi yaratmayacaksa aynı şekilde birden fazla dinlenen subliminallerde tabiki daha fazla etki edecektir. Eğer birden fazla konuda telkininiz varsa bu telkinleri bir liste yapıp sırayla dinleyebilirsiniz. Genellikle gelen soru; en fazla kaçta dinlemeliyim? Bu konuda iyi haber, beynin bir kapasite sınırı bulunmamaktadır.

Bilinçaltı Cd lerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Subliminal Mp3 tıklayabilirsiniz .

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :subliminal mesaj video - subliminal mesaj programı - subliminal mesaj nedir - 25. kare - subliminal mesaj mp3 - subliminal mp3 - subliminal müzik -

Yorumlar