Subliminal Mesaj

Subliminal mesaj, kelime anlamıyla başka bir objenin içinde gömülü bir işaret yada mesaj olarak adlandırılabilir. Yani anlayacağınız gibi insanın ilk algılama durumunda gizli kalarak, bilincin değil de, bilinçaltının algılaması üzerine tasarlanmıştır. İlk olarak çıkışı reklam sektörü sayesinde ortaya çıkmıştır.
Sınav stresinden dertli misiniz ya da engel olmaya çalıştığınız zararlı alışkanlıklarımız mı var Ya da başka bir ihtiyacınız mı var? İhtiyacınız olan konuda bu iş ile ilgili sitemizden hazır mesaj cd leri alıp dinleyebilirsiniz ve bilinçaltınızı güçlendirebilirsiniz. Çok kolay ve çok yararlıdır. Birçok sorununuzun ne kadar kolayca ve bilinciniz dışında hallolduğuna hayret edeceksiniz.

Bu yöntem bir kişisel gelişim aracı ve tedavi desteği olarak yurtdışında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Subliminal dediğimiz zaman akla ilk gelen şey; filmlerde reklamlarda kullanılan subliminal görsellerdir. Bunlar müşteri davranış şekillerini değiştirmek, herhangi bir ürünün potansiyel bir müşterinin farkında bile olmadan ürünü cazip hale getirmesi ile gerçekleşir. Pazarlama sektöründe görsel subliminal mesajlar yaygın kullanılmaktadır.

İnsanın beyninde olumlu düşünce kalıbı olmadığı zaman hayatını beynindeki olumsuz kalıplara göre değerlendirir ve sonucunda mutsuz, olumsuz ve huzursuz bir hayat yaşar. Olaylar beynimizde değerlendirildiğinde olumlu bir kalıp yoksa sonuç itibariyle değerlendirme de olumsuz yapılabiliyor
Subliminal mesajlar, bireye hangi durumlarda nasıl davranması gerektiğini, neden ve niçinleriyle birlikte verir. Kişinin davranış normları yeniden oluşturulur. Bu çalışma kısa, masrafsız ve pratik olmasına rağmen bir o kadar da sabır ve irade gerektirir. Çünkü ortada çok zorlu bir rakip vardır. Siz bilinç üstünüzde her şeyi tekrar inşa edebilirsiniz. Telkin zihnimizde iki türdür. Birincisi pozitif, ikincisi ise negatiftir. Beyin malesef negatifleri daha çabuk alır ve işler. Pozitif düşünce ve söylemleri ise beyin nazlanarak alır. Böyle olmasının nedeni genellikle çocukluğumuzdan beri yetiştiriliş tarzımızdır.

Bilinçaltı Cd lerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Subliminal Mp3 tıklayabilirsiniz .

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :subliminal mesaj video - subliminal mesaj programı - subliminal mesaj nedir - 25. kare - subliminal mesaj mp3 - subliminal mp3 - subliminal müzik -

Yorumlar