Subliminal Telkin MP3

Subliminal (Telkin) kelimesi Arapça kökenli bir kelimedir; bir duyguyu veya düşünceyi aşılamak demektir. Bilinç dışı (şuur dışı) bir süreç yardımıyla, şahsın ruhsal olarak veya fizyolojik alanıyla ilgili yeni bir fikrin (düşüncenin) oluşması ve vermek-aşılamak anlamlarına gelir.

Telkin öyle bir fikir aktarılmasıdır ki sonunda fikrin aktarıldığı kişi, mantıklı bir sebebi olmadan ve inançla kendisine aktarılmış olan fikri kabul eder. Hemen hemen herkes kendi içine bakınca herhangi bir mantık sonucu değil, sadece başkasının veya dış kaynaktan gelen telkinin sonucu türlü türlü inanç, fikir ve düşünce sahibi olduğunu görür. Ama çoğu zaman, örneğin kullandığı parfüm markasının en iyisi olduğu kanısının bir dost veya reklam sonucu olmayıp, kendi kararı olduğunu düşünür. Telkin altında kalma eğilimini birçok faktör etkiler. Çocuklar daha kolay telkin altında kalır.

Yapılmak istenipte yapılamayan bir şeylerin bilinçaltı etkilenerek davranışların bilinçli bir şekilde yapılır hale getirilme aşamasıdır. Gerçekte insanlar hayatlarının %80 ini bilinçsiz geçirirler. Davranışları etkileyen bilinçaltımızın şekillenmesi büyük oranda geçmişimize dayanır. Bir kişinin tanımadığı insanlar karşısında kekemelik yaşamasının nedeni aslında yıllar öncesinde yaşamış olduğu olaylarla ilgilidir.

Subliminal telkinler, günde en az bir kere olmak koşuluyla toplamda 21 gün aralıksız dinlenmelidir. Bir gün bile ara verilirse 21 günlük dinleme süresine tekrar başlanmalıdır. Çünkü beynimizin bir düşünceyi alışkanlık olarak kaydedebilmesi için aralıksız tam 21 gün geçmesi gerekmektedir. Telkin dinlemenin en zor kısmı bu noktada kendini göstermektedir.

Telkinler gün içinde rahatlıkla birden fazla dinlenebilir. Şöyleki, bir saatlik spor ile onbeş dakikalık bir spor nasıl aynı etkiyi yaratmayacaksa aynı şekilde birden fazla dinlenen subliminallerde tabiki daha fazla etki edecektir. Eğer birden fazla konuda telkininiz varsa bu telkinleri bir liste yapıp sırayla dinleyebilirsiniz.

Bilinçaltı Cd lerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Subliminal Telkin MP3 tıklayabilirsiniz .
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :subliminal telkin mp3 indir - bilinçaltı telkinli cd subliminal telkin mp3 - subliminal telkinler - subliminal telkin indir -

Yorumlar