NLP Uzmanlığı Nedir?

 NLP insan deneyimi ve iletişiminin güçlü ve belirgin bir modelidir. NLP ilkelerini kullanmak, size her türlü insan hareketini hızlı ve kolay şekilde, kalıcı ve köklü değişimler yapmanıza izin verecek kadar detaylı tanımlama imkanı verir.
 NLP Trainer eğitiminde bireyler, NLP eğitimi düzenleyebilmeleri için teorik ve teknik eğitim alırlar. NLP eğitmneliği, kişilerin kendileriyle ve meslekleri ile uyum içerisinde olmasını gerektirir ve bu uyumun denge içinde korunmasını sağlar.
 Bireyler eğitim sırasında gerek meslekleri ile ilgili gerek hobi olarak yapmaktan hoşnut oldukları ilgi alanlarını ve yeteneklerini geliştirirken, NLP tekniklerinin yaşamda kullanılmasında uzmanlaşırlar ve NLP teknikleri ile yaşamlarında çok başarılı ve mutlu olabilirler. 

NLP Tranier Sertifika Eğitimlerine katılabilmek için, katılacak olan bireyin daha önceden NLP Practitioner ve NLP Master eğitimini tamamlamış olması gerekmektedir.


 Nlp Trainer Eğitimi, NLP Eğitimleri düzenlemek ve bu alanda sertifika verme yetkisine sahip olmak isteyen kişilere özeldir. Bu eğitimi alabilmek için, Pratisyen ve Master Eğitimlerinin başarıyla bitirilmesi gerekmektedir. NLP Trainer sertifikasına sahip olan bir kişi, Uluslararası geçerli NLP Pratisyen ve Master Sertifikaları vermeye hak kazanır. NLP Trainer ünvanına sahip olan birisi, NLP’yi temsil eder ve NLP’nin etik ve ahlaki kurallarına uymak durumundadır.

 Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.
  
 NLP eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :
  
İzmir’deki NLP eğitimlerimiz için  0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
  
 Antalya’daki NLP eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz  veya burayı tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp - nlp uzmanlığı -

Yorumlar