NLP Uzmanı Cemal Kondu

NLP, beynimizi yönetmek için sistematik bir yapı sunmaktadır. O, sadece kendi durum ve davranışlarınızı değiştirmeyi öğretmez, başkalarının durum ve davranışlarının da nasıl değiştirebileceğini öğretir. Kısaca beynimizin nasıl kullanılacağını ve istediğimiz sonuçlara ulaşan en uygun yolları gösteren bir bilimdir.

NLP’nin varsayımlarından birisi, hepimizin aynı sinirsel yapıyı paylaşmamızdır. Bu nedenle dünyada herhangi bir kimsenin başardığı her hangi bir işi, sinir sisteminizi aynı şekilde çalıştırarak sizde başarabilirsiniz.

NLP; mükemmeli aramak, uygun teknik ve yöntemlerle başkalarının da aynı sonuçlara ulaşabilmesini sağlamaktır. NLP; başarılı olmuş insanları ve onların uygulamalarını inceleyerek onları modeller ve bu başarı modellerinin sokaktaki vatandaş tarafından da uygulanabilmesi için yollar ve yöntemler geliştirir.

Kendini daha iyi ve daha güçlü hissetmesini sağlayacak bu özel hareketleri yaptığında, ağırlığı kaldırması daha rahat olmaktadır. Bu özel hislerini halteri kaldırmadan önce (daha önceki yaşadığı kalitede) yaşayamayınca ise, ağırlığı kaldırması mümkün olmamaktadır.

NLP, insanların tüm davranışlarındaki yapının keşfi yöntemidir. Bir kasanın şifresini bilmek gibi bir
şeydir bu. Ve şifre çözülünce, o hareketi yapan kişinin başarısının tüm yapısı gözler önüne serilmiş olur. Size düşen sadece ortadaki kare kare davranış ve düşünce kalıplarını alıp, bunları kendinize uygulamanızdır. 

Nlp algınızı kuvvetlendirir. Bütün bunları bir başka birisi istediği için değil, sizin kendi hedefinizi daha kolay ve daha rahat bir şekilde gerçekleştirmeniz için yapar. Yani NLP, aslında yürüyeceğiniz yoldaki yaşam kılavuzunuzdur. Yolunuzu seçmek ve yürümek ise size kalmıştır.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

NLP eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  NLP eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bursa’daki  NLP eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz. 
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp uzmanı - nlp uzmanı nedir - nlp uzmanı nasıl olunur - nlp nedir - nlp ne demek - nlp teknikleri -

Yorumlar