NLP Trainer Eğitimi

NLP Nedir? Değişim ve gelişimi içinde barındıran NLP yöntemleri sezgiye dayalı ve eğlencelidir. NLP, bütün yöntemleriyle dünyayı ve insanları nasıl tanıdığınız, neyi ne şekilde yaptığınız ve kendi realitenizi nasıl var ettiğiniz konusundaki tecrübelerinizle ilgilidir.

NLP üç boyutlu bir resme benzetilebilir, bir yerden başlayıp resmin bütününe varılabilir.
Bazı günler çok iyi geçer, kimse yanlış bir şey yapmaz ve her şey yolundadır. Bazı günler ise çok kötüdür ve her şey ters gider. Bütün bunlar nasıl olmaktadır? NLP size bunların nasıl olduğunu açıklayabilir. İşte o zaman siz de kendi yolunuzda daha fazla seçenekle ve yükünüz biraz daha hafiflemiş olarak yürüyebilirsiniz.

NLP TRAINER EĞİTİMİ FAYDALARI

Uluslararası NLP standartlarında uygun bir şekilde düzenlenen NLP Trainer Eğitiminde, NLP eğitimi düzenleyebilmeniz adına gerekli olan teorik ve teknik eğitimden geçeceksiniz. Eğitmenin eğitimi programı içerisinde öncelikli olarak nasıl tam anlamıyla kendiniz olabileceğiniz konusunu öğreneceksiniz. Yani odak nokta her zaman için katılımcıların kendisidir. NLP eğitmenliği, bireylerin kendileriyle ve yapmış oldukları meslek ile uyum içerisinde olmasını gerektirir.

Eğitim süresince yapmayı hedeflediğiniz meslek ile ilgili bir öz kimlik geliştirirken, diğer taraftan NLP bilgi ve yöntemlerinin kullanımı konusunda uzmanlaşacak ve bu bilgilerin aktarımı için gerekli pedagojik formasyon ve iletişim yeteneklerinizi geliştireceksiniz. Aynı zamanda; NLP Trainer eğitimi ile beraber artık eğitmen kimliğiniz oluşur ve;

NLP' nin ön varsayımlarını programınızı tasarlama doğrultusunda yaşama geçirebilme ve kendi katılımcılarınıza etkin bir şekilde sunabilme,
Ses, ritim ve vücut dilinin ustalıkla kullanımı, 
Dinleyicileri bilinçdışı seviyede etkileme, 
Bilinçli ve bilinç dışı zihni eğitme, 
Eğitim tasarlanması ve verilmesi süreci içerisinde meta mesajların etkin olarak kullanılması, 
İçinizdeki kaynaklara yönelerek gereksinim duyduğunuz bütün yeteneklere ve iç güce sahip olunması,
Hipnotik dil kalıplarının kullanımı ve metaforlar gibi konularında yeti sahibi olursunuz. 

Dolayısıyla NLP´yi meslek olarak yapmak isterseniz öncelikle NLP Pratisyen, NLP Master Pratisyen ve NLP Trainer eğitimlerini almanız gerekir.
Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.
 
 
NLP Trainer  Eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :
 
 
İzmir’deki NLP Trainer Eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz  
 
Antalya’daki NLP Trainer Eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz  

 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :NLP Trainer Eğitimi - NLP Trainer - NLP Trainer Nasıl olunur -

Yorumlar