NLP AÇILIMI NEDİR?

Nöro : Vücudumuzun fiziksel fonksiyonlarını nasıl yerine getirdiği ve beş duyu organımızdan gelen bilgileri işleme tarzı ile ilgilidir.
Linguistik : Dil kullanma şeklimizi nörolojimizi yansıtır. İletişim bu mükemmel yapının kendi içinde ve çevresiyle olan iletişimini, sinirsel temsillerin kodlandığı, sıralandığı ve anlama kavuştuğu sistemdir.
Programlama : Programlandığımız işlevden sıyrılıp, yaşamımızı düşünce ve isteklerimiz doğrultusunda düzenlemektir.
NLP, insan davranışlarının modellenmesi üzerine oluşmuştur. Amacı kurduğumuz iletişimi en etkili biçimde gerçekleştirmek ve oluşan gelişimin devamlılığını sağlamaktır. Olumlu düşüncelerin, başarıya taşıyacağını ve olumlu düşünceleri farklı alanlarda etkili kullanmanın yöntemlerini öğretir.
NLP, olumlu ve olumsuz düşünceler arasında belirgin bir fark yaratarak, iç iletişimimizde ve çevremizdeki bireylerle olan iletişimimizde başarı ve etkin bir iletişim başlatmamızı ve bu iletişimin sürekliliğini sağlar.

Ücretsiz olarak, randevu alarak ön görüşme yapabilirsiniz.

NLP eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki  NLP   eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  NLP  eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :NLP Ne Demektir - nlp ne demek - nlp nedir - nlp kursu -

Yorumlar