Bursa NLP

'Neuro' Sinir Sistemiyle ilgilidir. Bizim beş duyumumuzla gelen Bilgiyi (information) beynimiz ve sinir sistemimizle işlemden geçirdiğimiz (process information) Nörolojiyle bağlantılı. Düşünme Kalıplarımızla ilgili Farkındalığımız geliştikçe, Bu Düşünce Kalıplarının Özel Yaşamımızdaki ve İş Hayatımızdaki Sonuçlarını Öğreneceğiz. Nasıl bu Sonuçları oluşturduğunu öğreneceğiz. Kişisel Gelişim Alanındaki ve Profesyonel Gelişim Alanındaki Başarımızın Anahtarlarından birisi bu Düşünce Kalıplarımızı kullanarak İçsel Kaynaklarımıza Nasıl Erişebileceğimizi Öğrenmemizdir.

Her davranışımızın temelinde derin yapıdaki kodlamaları ifade eden geri besleme sürekli olarak yapılmaktadır. Bu çerçeve içinde ve dışında kalan bütün davranışlarımız modellenebilir, öğretilebilir ve değiştirilebilir. Hangi konuda nelerin işe yarayabileceği ise öğrenilmiş bilgilerin davranışlara aktarılması ile mümkün olabilmektedir. Bunun içinde öğrenmek, uygulamak ve bilginin farkında olmadığımız yeterlilik düzeyinde kullanılabilir olması gerekmektedir.

Nlp, yaşadığımız dünyaya ve dış dünyadan gelen bilgilere karşı bir tavır ve davranış modellenmesi olduğu için hayatımızın her alanında ve her anında kullanılabilir. Kişisel gelişimden, yönetime, karar stratejilerinden, motivasyona, sağlıktan, iletişime kadar çok geniş bir alanda uygulanmaktadır.

NLP yöntemleri ile böylesine devasa sorunlar 10-30 dakika gibi kısa sürelerde çözümlenebiliyor. İnanılması zor ama gerçektir. Bu yazıda yıllarca sorunları ile ilgili tedavi gördükleri halde sorunlarını yenememiş ve çaresizliğin ve umutsuzluğun batağına saplanmış kişilerin, son umutla aldıkları NLP eğitimi sonucunda yaşadıkları değişimin öykülerinden bazılarına da tanık olacaksınız. NLP yöntemleri tıbbi teşhis ve tedaviyi içermez. Bu yöntemlere uygulamalı eğitim de diyebilirsiniz. Terapi denilen şey aslında kişinin yaşantısıyla derin ilişki kurabilmeyi öğrenme becerisidir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

NLP eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Denizli NLP eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.  
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp eğitim Denizli - Denizli nlp kursları - nlp nedir - nlp teknikleri -

Yorumlar