Ankara NLP Eğitimi

NLPdüşünme, dil ve davranış dönemlerini araştırarak, istenilen hedeflere ulaşmakiçin bu kaynakların nasıl etkili şekilde kullanılacağını öğreten sanat veteknolojidir. NLP bir davranış biçimidir. Merak ve heyecan duyguları ilekuşatılmıştır. hayata az rastlanan bir öğrenme imkanı olarak bakar. İnsanlarıetkileyen iletişim şekilleri ve neyin öğrenilmesinin önemli  olduğunu dile getiren konular da ustalaşmayıamaçlar.

Bütünproblemlerin temel noktası zihindir. Fiziksel rahatsızlıklar önce zihinseldüzeyde başlar. Hiçbir hastalık yoktur ki zihinsel bir sebebi bulunmasın.Zihninizi tanımanızı ve bedeninize güvenmenizi arzuluyoruz. İşte bu eğitimiçerisinde biz, şuana kadar hiç duymadığınız ve görmediğiniz şekliyle zihninizive bedeninizi size tanıtıyoruz.

NLP'nin Yararları

Algıdüzeyinin genişlemesi

Dilindoğru bir şekilde kullanımı

Davranışlarınmodellemesi

Kendiiçimizde bulunan kaynakların kullanılması

Ruhhalinin farklılaştırılması

Kolayuyum kurma

Korkulardankurtulma

Özgüvenkazanma

NLP'nin Mevcut UygulamaAlanları

Eğitimdünyasında NLP

İşyaşamında NLP

Sağlıkalanında NLP

Terpiuygulamalarında NLP

KişiselGelişim dünyasında NLP

Aileiçi İletişim içersinde NLP

 
Eğitim Süresi: 70 saat Eğitimi başarı iletamamlayan katılımcılar, uluslar arası geçerliliği olan sertifika almaya hakkazanacaklardır.

Sizde profesyonel NLP alabilirsiniz . Türkiye'nin önde gelen Master Traineriolan Cemal KONDU'dan mükemmel eğitim alma imkanı. Yalnızca İnternet üzerindenyapılarak, zamandan ve ulaşım için harcanan süre ve masraftan tasarruf etmenizisağlar. Elde edeceğiniz sonuçlar yüz-yüze koçluk eğitimlerinin aynı seviyedegüçlüdür.

Günümüzde tüm dünyada gittikçe gelişen bu hizmet ülkemizde de hızlagelişmektedir.Bu hizmetten yararlanmak için yalnızca bilgisayarınızın veinternet bağlantınızın olması yeterlidir.
Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.
Online NLP için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya burayıtıklayabilirsiniz..

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :NLP Practitioner ankara - Ankara NLP Eğitimi - nlp ankara - nlp practitioner ankara -

Yorumlar