NLP Practitioner Sertifika Eğitimi

NLP Practitioner Sertifika Eğitiminin Amacı ; Problemlere çözüm üretmek, kendi potansiyelimizi birkaç adım daha ileride tutarak yol almak, iletişim sihirbazı olmak, istenmeyen alışkanlıkları eziyet çekmeden terk edebilmek, satış ve pazarlama alanında uygun yöntemleri kullanabilmek, duygu ve durumları yönetebilmek, motivasyon sağlamak, korkuları yenebilmek, esir edici inanç kalıplarını değiştirebilmek, kısacası istenilen hayatı sihirli bir şekilde oluşturmaya istekli olan herkesin katılabileceği bir sertifika programıdır.
 
NLP Practitioner Sertifika Eğitiminin amacı, konusu “insan” olan tüm iş alanlarında çalışanların maksimum fayda sağlayabileceği ve yetkinlik kazanmasıdır.
 
NLP Practitioner Sertifika Eğitiminin Süresi : 70 SAAT
 
NLP Practitioner Sertifika Eğitiminin İçeriği;Program süresince içerik bilgisi aktarımı, role-playing’ler( rol oynama),tüm soruların cevaplandırılması ve içerik kitapçığı sağlanacaktır.
 
 NLP Practitioner Sertifika Eğitiminin İçeriği bilgisi kısaca şu şekildedir:

* Bilinç Nedir? Bilinçdışı Nedir?
 
* Bilinçdışıyla İletişim Kurma
 
* NLP  Nedir? NLP Ön varsayımları Nelerdir?
 
* Danışan İle Uyum Sağlama
 
* Beden Dili-Ses Tonu Çalışmaları
 
* NLP ile Hedef Belirleme
 
* Temsil Sistemleri
 
* Çapalama-Çapa Çökertme
 
* Meta Model-Milton Model: Dilin Sihri.
 
* Yeniden Çerçeveleme
 
* Alt Modeliteler
 
* Time-Line ( Zaman Çizgisi) Çalışmaları
 
* Stratejiler
 
* SERTİFİKA: Eğitim sonunda gerekli bilgiyi ölçme değerlendirmeleri yapıldıktan sonra sertifika almaya hak kazanan  katımcılarımıza MTI (Mind Training Institute) tarafından Uluslararası  NLP Practitioner sertifikası verilecektir.
 
* DÖKÜMAN:Kursa katılan her katılımcıya  NLP practitioner seminer dokümanları verilecektir.
 
NLP Practitioner Sertifika Programı,iki aşamadan oluşan profesyonel NLP eğitiminin ilk ve temel aşamasıdır. Daha sonra katılınabilecek Master Practitioner düzeyindeki bir NLP eğitimi , NLP Practitioner Sertifika Programını başarıyla tamamlamış kişiler tarafından katılabilir.
 
•  Bu sertifikasyon programını bitiren kişiler, kendi hayatlarında NLP’yi uygulayabilir ve müthiş değişimler yaşayabilirler. Bununla birlikte basit düzeyde NLP ile danışmanlık yapabilirler.
 
Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.
 
NLP eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :
 
İzmir'deki NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
 
Antalya'daki NLP eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :NLP practitioner - nlp practitioner eğitimi -

Yorumlar