Kurumsal Koçluk

'Şirketin iş hedefleriyle örtüşen koçluk programlarıyla, çalışanları şirketin misyonu doğrultusunda desteklemeyi amaçlar. Kurumsal koçluktaki temelimiz kurumsal hedefler ve kurumsal kültüre bağlı kalarak çalışanların verimli şekilde değişimine ve gelişimine katkıda bulunmaktır. Kurumsal koçluk sürecinde, yönetimin arzuladığı iş hedeflerinin ve vizyonun gerçekleştirilmesi için çalışanların en güçlü taraflarına odaklanılmakta; bu sayede çalışanlar en yararlı tutum ve davranışları geliştirmektedirler. Böylece kurumda, departmanlar arasında ya da departman içinde devam eden iletişim, profesyonel sorumluluk, etik değerlere hakimlik, iletişime açıklık ve verimlilik bilinciyle ilerlemektedir.

Kurumsal Koçluk Kazanımlar

  ® Kurumsal farkındalık

  ® Etkili iletişim

  ® Motivasyon

  ® Takım ruhu

  ® Performans artışı

  ® Yaratıcılık

  ® Kaynakların verimli kullanılması

  ® Rekabet gücü

  ® Verim artışı

  ® Motivasyon

Aile şirketlerinin kurumsallaşmaya geçiş sürecinde, piyasa dinamikleri ile hareket edebilme kabiliyetinin ve verimliliğin artırılması, kaynak yaratmak, büyüme, kurumsal koçluğun kullanıldığı en önemli alanlardır. Bunun yanı sıra daha büyük şirketlerde yönetim kademelerinin geliştirilmesi, satış, üretim, hizmet departmanlarının etkinliğinin artması konusunda koçluk uygulamaları yapılmaktadır. Yönetim kademelerinde ise liderlik ve yönetim becerileri gibi konulara odaklanılmaktadır. Kurumsal koçluk, seanslar halinde gerçekleştirilen bir programdır.

İzmir'deki Kurumsal Koçluk Kurslarımız için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
 
Antalya'daki Kurumsal Koçluk Kurslarımız için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz. 


'
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :kurumsal koçluk - Kurumsal Koçluk Nedir - -

Yorumlar