Kuantum Sıçrama Nedir?

Kuantum sıçramada birey pozitif düşünce gücünün farkındalığına varır. Bu doğrultuda mantık seviyesi ile içsesi ile iletişime geçmeye başlar (kuantum olumlama). Bilinçaltı seviyesindeki kodları bilinçlice tekrar kendi lehinde kodlamaya başladığı andan itibaren, bireyin kararlarında, davranış şekillerinde, hayata ve başkalarına karşı duruş şekli değişir. Bilinçaltına edindiği farkındalık doğrultusunda hükmetmeyi başaran birey kuantum sıçramayı gerçekleştirmiştir. Artık birey zihin haritasına dünya kodlamalarının yönlendirmesine izin vermemekte; tam tersine kendi zihin dünyasına kendi hükmetmektedir. Olumlu kodlamalar ile mutluluğu ve başarıyı kendine adım adım çekmeye başlar.

Kuantum Düşünce, sağlıklı ve güçlü bir beden için de uygun bir zemin hazırlar. Bizim düşünce ve kabullenişlerimiz direkt olarak bedene etki yapar. Bedenimiz aslında bir enerji okyanusundan başka bir şey değildir. Korku, kaygı, öfke, suçluluk duyguları bütün hücrelerimizin beslendiği enerjide azalmalar yol açar.

Kişisel enerji bilimi ve bilinç mekaniği, amaçlarınızın sonuçları üzerinde etkisi olan en önemli doğal etkenler. Bu unsurları hayatınızda kullanmaya başladığınızda yoğun değişikliklerin şekillenmeye başladığını göreceksiniz. “İnanç” olarak adlandırılan şey de. enerjimizi belirli bir yöne yönlendirmemizden başka bir şey değildir. Bunda önemli olan. inançlarımızı “olumlu” yönde geliştirmektir.

Kişilerde Kuantum sıçraması 21 adımlık çalışmayla yapılıyor. Ancak bu kuantum sıçramasını olumlu duyguları, coşku duygusunu ve hedeflere odaklı yapılan çalışmaları elde etmek için yapılıyor.
Kitap yazmak, evlenmek, varlıklı olmak, ev almak, dünya seyahati yapmak isteyebilirsiniz. Bunu size coşkuyla verdiğimiz zaman sizin bedeninizdeki bütün orbitaller ve elektronlar sıçrama yapacak ve tekrar ilk başladıkları alana dönerken evrene bunun oluşumu için enerji yaymaya başlayacaklar. Kuantum koçluğunun temel çalışması, kişilerin duygularını yoğun bir biçimde devreye sokabilmektir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

Kuantum Düşünce eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Kuantum Düşünce eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Kuantum Düşünceyi tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  Kuantum Düşünce eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Kuantum Düşünceyi tıklayabilirsiniz.

 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :kuantum düşünce - kuantum düşünce tekniği nedir - kuantum olumlama - kuantum sicramasi - kuantum nedir - kuantum düşünce tekniği -

Yorumlar