Kuantum Sıçrama Nasıl Yapılır?

Düşünce beynimizden dışarıya doğru yayılmakta olan elektro manyetik dalgalardır. İnsanlar yaşamlarında da düşüncelerinin seçtiği hayatı yaşarlar. Enerjiler frekans frekanstır. Yaşamınızda seçtiğiniz bir düşüncenin frekansına 15lik frekans notu verirseniz, dışarıya çıkan o düşünce frekansı gidip 15 lik frekans ile eşleşecektir.

Geçmiş anılarımızda yolculuk yaparcasına zamana doğru bir yolculuğu başlatabiliriz. Zamanda yolculuk yaparcasına saniyeler içinde geçmişe doğru yelkenlerimizi açalım. Vücudumuzun zayıf olduğu bir zaman dilimini hayal etmek her kişinin yapabileceği işlevsel düşünce kapasitesini harekete geçirecektir. Önceden sahip olduğumuz kondisyona tekrar kavuşabilmeyi sahip olabilmeyi amaç edinmemizin çok önemli olduğunun altını çizmek isterim. Zayıflamak için ne yapmak gerektiğini hepimiz çok iyi biliriz önemli olan bildiklerimizi uygulamak olduğunu kesin olarak bilmeliyiz. 

Bilinen gerçekleri tatbik etmek, akıl ile düşünce gücünü harekete geçirmek gerektiğinin bilincinde olmalıyız. Yüzde yüz beyin gücü kullanarak yapılamayacak başarılamayacak hiçbir şey yoktur.

Sağlıklı yaşamak olumlu düşünce yapısına sahip olmak için, pozitif düşünce dalgalarını kullanmaya başlamalıyız. Düşünce gücü nedir nelerdir, nasıl çalışır ve ne kadar fayda sağlar diye kendi kendimize sorsak bile, cevabı mutlaka bilen bir beyine sahip olduğumuza dair bahse girerim. Düşünce gücü ile başarıya nasıl ulaşılır diye sorulan sorulara vereceğimiz cevap, aslında kişisel gelişim için gereken alt yapıyı sağlayacağını bilmek işin en önemli kısmını teşkil edeceğini bir kez daha hatırlamakta fayda var sanırım. 

Kişilerin sizi yönlendirmesine izin vermeden bilgi dağarcığınızı geliştirerek kendi sorunlarınızın cevabını çözmeyi öğrenmenin en akılcı yöntem olacağını sizlere aktarmaya devam edeceğime emin olabilirsiniz. Pozitif beyin düşünce gücü kuantum teknik felsefesi takipçileri, kendini geliştirme sanatının yönlendirmelere maruz kalmadan akılcı bir şekilde uygulamayı öğrenenlerdir. Kuantum teknik düşünce gücü ile sağlıklı düşünmek, mutlu yaşam felsefesini benimsemek ve özgür irade gücü ile kendini yetiştirmek mümkün olduğunu söyleyebilirim. Sağlıklı düşünen olumlu yaşamayı bilendir. Özgür irade gücü mantık ve ilim ışığında aydınlanmaya devam ettiği müddetçe kişisel değişim pozitif yönde gelişmeye devam edecektir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

Kuantum Düşünce eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Kuantum Düşünce eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Kuantum Düşünceyi tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  Kuantum Düşünce eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Kuantum Düşünceyi tıklayabilirsiniz.

 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : kuantum olumlama örnekleri - kuantum olumlama cümleleri - olumlama sözleri - olumlama sözcükleri - kuantum olumlamalar - kuantum düşünce tekniği - kuantum olumlama konuşurken yaratmak -

Yorumlar