Kuantum Olumlama Nasıl Yapılır?

Olumlama sesli bir şekilde, yavaş tempoda, hissederek yapılmalıdır. Sabah ilk uyandığınızda ve gece yatmadan 2-3 er kere yapılan olumlamalar bilinçaltına daha fazla ulaşırlar. Kendinizle yaptığınız bu konuşmalar bir süre sonra içsel egonuzun size inandırdıklarını silecek ve yerine yenilerini koyacaktır. Bilinçaltına kodladığınız yeni söz ve düşünceler inançları yeniler ve çekim yasasını harekete geçirir.

Kişi geçmişiyle vardır. Kimse geçmişinden kopuk bir hayat yaşamak istemez.  Ancak orada sizi üzen bir yaşanmışlık varsa, bunu muhakkak silin, yok edin.  Eğer onu kafanızdan ve bilinçaltınızdan atmayı başaramazsanız bu sizin her adımınıza yansıyacağı gibi her cümlenizde de kendini gösterir… Bu yüzden sizi üzen bir anınız mı var, rüyalarınıza giren kötü bir yaşanmışlık mı bıraktınız geride, işin başında onu unutmaya çalışın.

Kuantum Olumlama, hayatınıza yön vermenizi sağlayacak olan sihirli sözcükleri kullanma tekniği’ni anlatıyor. Sonsuz kaynak benim içimdedir ve ben onu harekete geçiriyorum. En birinci sorumluluğum, kendim olmaktır.

Olumlama (lar) arzu ettiğimiz bir davranış şekli, bir durum doğrultusunda bilinçaltı zihnimize sistemli olarak gönderdiğimiz pozitif mesajlardır. Bir diğer deyişle olumlamalar arzularımızla doğru orantılıdır. Çoğumuz bunu bilinçli bir şekilde gerçekleştirmese de, devamlı kendi kendimizle iletişim içerisindeyizdir. Bu iletişim irade ile bilinçaltı arasında gerçekleşmektedir ve çift yönlüdür.

Araştırmalara göre söz konusu iletişimin en az %70 - %80’i olumsuzluk içermektedir. Sayılarla konuşacak olursak, günde zihnimizde kendimiz ile kurduğumuz iletişim mesajlarının ortalama 80.000 olduğunu kabul edersek, bunun 60.000 adetlik kısmının olumsuz düşünce olduğu sonucuna varırız.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

Kuantum Düşünce eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Kuantum Düşünce eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Kuantum Düşünceyi tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  Kuantum Düşünce eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Kuantum Düşünceyi tıklayabilirsiniz.

 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : kuantum olumlama örnekleri - kuantum olumlama cümleleri - olumlama sözleri - olumlama sözcükleri - kuantum olumlamalar - kuantum düşünce tekniği - kuantum olumlama konuşurken yaratmak -

Yorumlar