Kuantum Düşünce Teknikleri

Herşey algılamayla ilgili ve olumlu yönde harekete geçebilme yeteneğimiz doğrudan nasıl ve neyi algıladığımızdan etkilenir. Eğer sadece korku bazlı bir gelecek algılarsak geleceğimiz daralır. Uzun vadeli planlar yapmak ve söz vermek zorlaşır, böylece endişe duygusu iyice artar. Eğer umut ve olasılıklarla dolu bir gelecek algılarsak geleceğimiz genişler ve olumlu sonuçlar elde ederiz.

Sıradan düşünceler, insanın kendi kontrolünde olmayan, gelişigüzel, otomatik ve yararsız düşüncelerdir. İnsanın doğumundan başlayarak çevreden aldığı mesajları, oluşan sahte bir benliğin otomatik refleksleri biçiminde cereyan eder.

Kuantum düşünce, kuantum alanını etkileyen düşünce biçimidir. Bu alanı etkilediğinizde, hayatın her alanını etkilemiş olursunuz. Kuantum düşünce, vesvese, kuruntu ve vehimden farklı olarak tepkisel, otomatik bir düşünme biçiminden farklı olarak hücresel düzeyde etkili olan derin inançlarımızın etkilediği düşüncelerdir. İşte kuantum düşünce, yaratıcı ve değiştirme gücüne sahip bu tür düşünceyi temsil eder. Kuantum Düşünce Tekniği de temel düzeydeki bu düşünceleri değiştirmek için uygulanan yöntemleri içerir.

Kuantum Düşünce Tekniği; farkındalığı attırmada, enerjiyi yükseltmede, rahatsızlıkları iyi yönde değiştirmede ve olumsuz düşünceleri olumluya dönüştürmede modern tıbba yardımcı olabilmektedir. Böylece kişi bedensel veya zihinsel rahatsızlıkların sebebini ortadan kaldırmak için gerekenleri bulup çıkararak arınmayı ve bütünselliği hızlı ve kalıcı olarak sağlayabilmektedir.

Kuantum Düşünce Tekniği, aynı zamanda içinde doğup büyüdüğümüz, yetiştiğimiz aileden getirdiğimiz inançlarımızdan ötürü oluşan blokları, kilitleri ve karanlık noktaları da yeniden düzenleyerek olumluya dönüştürür.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

Kuantum Düşünce eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Kuantum Düşünce eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Kuantum Düşünceyi tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  Kuantum Düşünce eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Kuantum Düşünceyi tıklayabilirsiniz.

 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : kuantum düşünce tekniği nasıl uygulanır - kuantum düşünce gücü - kuantum düşünce yöntemi - kuantum koçluğu - kuantum teorisi - kuantum ile sorunlarınızdan kurtulun - kuantum sıçraması nasıl yapılır - kuantumyasam -

Yorumlar